Mistrzostwa Świata w różnych stylach walki wręcz połączone ze strzelaniem

W dniu 17.11.2023 r. na strzelnicy pneumatycznej Ligi Obrony Kraju we Wrocławiu ul. Świdnicka 28, odbyły się zawody strzeleckie z długiej broni pneumatycznej, które były pierwszą częścią Mistrzostw Świata w różnych stylach walki wręcz. Organizatorem całych zawodów było Stowarzyszenie – International Military All-Around Combat (MSAC) Ukraina. 

Zawody składały się z konkurencji strzeleckiej i z walk w różnych stylach i w różnych kategoriach wiekowych. (Karate, Kick Boxing, MMA, Taekwondo, Walka Wręcz)

Uczestniczyło 150 osób z 10 krajów.

W naszym obiekcie na ul. Świdnickiej odbyło się ważenie zawodników, kwalifikacja do odpowiedniej kategorii i oczywiście strzelanie.

Od 2019 roku Volodymyr Levin jest prezesem Stowarzyszenia –  International Military All-Around Combat Centre (MSAC).

Od 2005 roku odbyło się 8 Mistrzostw Europy, 12 turniejów międzynarodowych i 16 Mistrzostw Świata. W tym czasie sportowcy z 46 krajów wzięli udział w międzynarodowych zawodach na Ukrainie.

W 2022 roku ponad 250 sportowców z 16 krajów (Ukraina, Niemcy, Polska, Ghana, Łotwa,Uzbekistan, Benin, Nigeria, Kanada, Kirgistan, Pakistan, Armenia, Indie, Sierra Leone,Irlandia, Egipt) wzięło udział w Mistrzostwach Świata w Opolu.

W tym roku Mistrzostwa Świata, zorganizowano we Wrocławiu m.in. na bazie strzelnicy LOK

Stowarzyszenie – International Military All-Around Combat (MSAC) zostało założone w 2005 roku i znajduje się na liście międzynarodowych federacji sportowych, których członkiem jest Federacja Ukraińska (rozporządzenie Ministerstwa Sportu i Młodzieży Ukrainy nr 3751 z dnia 11.11.2014 r.).