Młodzi duchem, silni ciałem!
Za nami niesamowite emocje i zacięta rywalizacja podczas zawodów proobronnych! 

Uczniowie szkół ponadpodstawowych dali z siebie wszystko, walcząc w Strzelcach Opolskich. W szranki stanęło 36 młodych rekrutów reprezentujących 10 drużyn.
Na uczestników czekało aż 7 wymagających konkurencji, które sprawdziły ich kondycję, opanowanie i umiejętność współpracy:
Poziom był niezwykle wyrównany, ale po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniliśmy zwycięskie drużyny! 
Dodatkowo, w wymagającej konkurencji strzelania na dystansie 50 metrów w postawie leżąc, wyłoniliśmy najlepszych strzelców zawodów wśród chłopaków był to Żurawski Oskar, natomiast wśród dziewcząt Talabska Julia– wielkie brawa za sokole oko i zimną krew! 

Nasze zawody zaszczycili swoją obecnością wyjątkowi goście: Dyrektor Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich , Zastępca Dowódcy 17 Opolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Jan Wróblewski – Burmistrz Strzelec Opolskich, Dyrektorzy szkół oraz Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce Opolskie.
Ogromne podziękowania kierujemy do druhów z Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej OSP Sucha, którzy profesjonalnie czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Dziękujemy również lokalnym mediom – Radio Opole oraz Tygodnikowi Strzelec Opolski – za świetną relację z tego wydarzenia! 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy chartu ducha i niesamowitej sportowej postawy. Pokazaliście, że młodzież ma w sobie ogromną siłę! Do zobaczenia na kolejnych edycjach!


















