Kategoria: Bez kategorii

 • Trening z kbk AK

  Trening z kbk AK

  19 marca 2024 r. na strzelnicy kulowej we Wrocławiu zorganizowaliśmy trening kadetów z Głównej Szkoły Wojskowej HUSARZ we Wrocławiu.

 • Darmowe Walentynki dla partnera

  Darmowe Walentynki dla partnera

  ZRÓB PREZENT KOLEŻANCE LUB KOLEDZE! PRZYPROWADŹ PARTNERKĘ/PARTNERA NA STRZELANIE KTÓRE BĘDZIE DLA NICH DARMOWE! ZAPŁACISZ TYLKO ZA SIEBIE TERMIN:  ŚRODA 14 LUTEGO 2024 OD 16:00 do 19:00 MIEJSCE: WROCŁAW ul. ŚWIDNICKA 28 – „PNEUMATYK” ZADZWOŃ LUB NAPISZ – ZAREZERWUJ TERMIN wroclok@gmail.com +48 501179729

 • POSIEDZENIE RADY KRAJOWEJ I ZARZĄDU GŁOWNEGO LOK

  POSIEDZENIE RADY KRAJOWEJ I ZARZĄDU GŁOWNEGO LOK

  Tradycyjnie w grudniu odbyło się plenarne posiedzenie Rady Krajowej LOK. Przybyli na nie członkowie RK Zarządu Głównego, prezesi Zarządów Wojewódzkich i Regionalnych, dyrektorzy Biur Oddziałów Gospodarczych oraz Biur Zarządów Wojewódzkich i Regionalnych, przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej, a także pracownicy merytoryczni Biura Zarządu Głównego LOK. Obrady zaplanowano  na 2 dni, tj. 15-16 grudnia 2023 r., a…

 • Szkolenie dla Liceum Służb Mundurowych

  Szkolenie dla Liceum Służb Mundurowych

  Szkolenie dla uczniów Liceum Służb Mundurowych na naszej strzelnicy pneumatycznej. Cieszymy się z obecności kolejnej grupy która chce się szkolić i osiąga bardzo ładne wyniki.

 • Szkolenie Liceum Służb Mundurowych

  Szkolenie Liceum Służb Mundurowych

  28 09 2023 r. Miło nam gościć uczniów Liceum Służb Mundurowych na pierwszym szkoleniu strzeleckim z broni pneumatycznej. Uczniowie będą brali udział w tzw. Szkolnej Lidze Strzeleckiej, która w tym roku zapowiada się bardzo interesująco. Z niecierpliwością czekamy na kolejny trening.

 • Razem z Wrocławskimi Szkołami

  Rozpoczynamy szkolenie dla szkół!!! Miło jest nam poinformować, że rozpoczęliśmy zajęcia strzeleckie z Wrocławskimi szkołami. W tym roku szkolnym dołączyły do nas m.in. szkoły o profilu wojskowym. Liceum Służb Mundurowych oraz Husarz – główna Wojskowa Szkoła Średnia z Wrocławiu – strzelają z nami!! Szkolna Liga Strzelecka mocno się rozrasta i zawody zapowiadają się bardzo emocjonujące!